Trinkelių klojimas

Vienas iš galutinių, išbaigtumą ir tvarką jūsų kieme garantuojančių statybos darbų yra trinkelių klojimas. Kaip ir kiekvienam statybos etapui, taip ir trinkelių klojimui reikia teikti įpatingą dėmesį. Nors trinkeliu klojimo paslaugas teikiančių įmonių ar asmenų Kaune ir Kauno apskrityje yra daug, bet išsirinkti tinkamą gali būti gana sudėtinga. Norintys susitvarkyti savo namų aplinką susiduria su daug klausimų susijusių su trinkelių meistrų pasirinkimu – kaip rasti tuos, kurie atliks darbus kokybiškai, kaip nepermokėti už paslaugas ir medžiagas, kaip gauti realias garantijas, kaip gauti kvalifikuotą konsultaciją ir t.t.

Mūsų darbas – pasiūlyti užsakovui optimaliausią sprendimą, padėti išsirinkti kokybiškas trinkeles, pasiūlyti gerą kainą ir atlikti darbus kokybiškai bei sutartu laiku. Mūsų trinkelių klojimo darbų rasite darbų galerijoje

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas:

Atvykstame į vietą, matuojame, sudarome samatas ir konsultuojame visais trinkelių klojimo ir pagrindų ruošimo klausimais NEMOKAMAI!

Pateikiame tikslią darbų ir medžiagų samatą su aiškiomis atliekamų  darbų ir naudojamų medžiagų kainomis. Darbo eigoje DARBAI IR MEDŽIAGOS NEBRANGSTA!

Trinkeles klojame nuo 2003 metų ir sukaupėme didelę patirtį. Turime begalę atliktų darbų pavyzdžių ir puikių rekomendacijų!

Visada pagrindus ruošiame su 500 kg vibroplokštėmis, taip užtikrindami tinkamą pagrindų sutankinimą!

Darbus atliekame visada sutartu laiku ir dažnai net truputėlį greičiau!

Su pilnu pagrindų paruošimu ir mūsų medžiagomis suteikiame realią 5 metų garantiją!