Trinkelių pasirinkimo tendencijos

Trinkelių pasirinkimo tendencijos

Trinkelių formų, spalvų ir klojimo raštų pasirinkimo galimybės buvo ir šiuo metu yra ganėtinai didelės. Vieni užsakovai užsisakydami trinkeliu klojima vadovaujasi griežtais aplinkos dizaino specialistų nurodymais, kiti pasikliauja savo skoniu, na o treti visai nesuka galvos dėl trinkelių formos, spalvos ar rašto ir pasirenka pačias paprasčiausias, standartines pilkas trinkeles.

Tačiau vyrauja ir šiokia tokia tendencija kurią, remiantis savo patirtimi, trumpai apžvelgsime.

Prieš dešimt ar net penkiolika metų populiariausias trinkelių pasirinkimas buvo pats paprasčiausias – užsakovai pageidavo tvarkingai atrodančio ir praktiško kiemo, todėl rinkdavosi pačias paprasčiausias, pilkas trinkeles. Vėliau, vis daugėjant kiemų, išklotų trinkelių danga, vis daugiau klientų norėdavo išsisikirti rinkdamiesi spalvotas, nestandartinių formų trinkeles, neatsižvelgdami į bendra namo-kiemo-aplinkos visumą, todėl kartais gautas rezultatas rėždavo akį – prie paprastų, baltų plytų namų spalvotos trinkelės atrodydavo, švelniai tariant, nekaip.

Dabar pastebime džiuginančią tendenciją – užsakovai derina trinkelių spalvą ir formą pagal savo namų fasadų apdailas, namo formas ir supranta, kad trinkelių danga gali būti ne tik praktiška, bet ir harmoningai derėti su aplinkos ir namo visuma.

Comments are closed.

Skambinti